Otobüs Uçak Biletleri

Otobüs Firmaları

online bilet terminalim

online otobüs bileti al

Otobüs Firmaları

Terminalim.Com sitesi ile Türkiye çapında otobüs seferi hizmeti veren çok fazla sayıda otobüs firmalarının güzergah ve doluluk bilgilerine ulaşabilir, online bilet alımı ve online rezervasyon işleminizi kendiniz ve sevdikleriniz için gerçekleştirebilirsiniz.

Terminalim nerede olursanız olun, bilgisayarınızdan ve mobil telefonunuzdan en geniş firma bilgilerine ulaşmanızı ve bilet almanızı sağlar. Böylelikle sürpriz durumlarda da, önceden planlı seyahatlerinizde de her zaman en konforlu ve hesaplı yolculuğu yapabilir, seçeneksiz kalmazsınız. Bu seçenek ve fiyat olanakları ile Terminalim sizin sürekli yol arkadaşınız olacak :)

Sitemizde bulabileceğiniz otobüs seferi hizmetini veren bazı otobüs firmalarının adları şu şekilde;

 

Köksallar SeyahatDoğu Karadeniz, Efetur, Erzincan Yeni Barış Turizm, Esadaş, Fethiye Seyahat, Tufanbeyli Anadolu Turizm, Ulusoy Turizm, Urfa Seyahat, Üstün Erçelik, Vangölü Turizm, Varan Turizm, Fındıkkale TurizmGülen Turizm,Güney Akdeniz SeyahatHas BingölHas DiyarbakırHedef Turizm, Huzur Turizm.

Yeni Adana Seyahat, Yeni Aksaray, Yeni Diyarbakır, Yeni Van Seyahat, Yeşil Aksaray, Yeşil Artvin, Zaman Turizm, Isparta Petrolİnan Turizmİnci Turizmİpek TurizmAnadolu Turizm UlaşımBalıkesir Uludağ Turizm, Batı Antalya Seyahat, Ben Turizmİsmail Ayaz, İzmit Seyahat, Jet Turizm, Kahta Petrol, Kamil Koç.

Kanberoğlu Turizm, Kent Turizm, Koç Ardahan, Kütahya Astur, Kütahyalılar, Lider Adana, Lider Anatolia Turizm, Lider Siirt Seyahat, Palandöken Turizm, Sahil Seyahat, Seç Turizm, Selçuk Canlar Turizm, Ses Turizm, Star Batman, Star Diyarbakır, Lüks Afşınlılar, Lüks Erova Turizm, Lüks Gümüşhane, Lüks Kahramanmaraş Turizm.

Lüks Karadeniz, Lüks Karaman, Lüks Mersin, Mermerler Seyahat, Mersin Seyahat, Mersin Vif Turizm, Mersin Villa Seyahat, Nevşehirliler Seyahat, Niğde Aydoğan, Öncü Göreme, Öz Bilecik, Öz Diyarbakır, Adıyaman Gülaras, Adıyaman Mutlu, Adıyaman Ünal, Ak Turizm, Aksaray Birlik TurizmAksu TurizmBest Van Turizm.

Can Barış TurizmCesur Bingöl, Cizre Nuh, CSR Seyahat, Çıra Elazığlılar, Çorum Lider Turizm, Çankırı Güven Turizm,Çayırağası TurizmÇorum SeyahatDadaş Turizm, Devran Turizm, Didim Seyahat, Öz İspir Turizm, Öz Sivas Seyahat, Özen Turizm, Özgül Bafra, Özlem Ardahan, Özlem Diyarbakır, Süha Turizm.

Şanal Turizm, Şanlıurfa Astor, Tatlıses Turizm, Tokat Seyahat, Trabzon Süzer Turizm.

OTOBÜS FİRMALARI SEFERLERİ

Türkiye’de herkes belli başlı otobüs firmalarının adını bilir, Metro, Ulusoy, Varan Turizm gibi. Oysa karayollarının yükünün büyük bölümünü yerel otobüs firmaları çeker.

Ülkemizin neresinde ikamet ederseniz edin bazı ulusal otobüs firmalarının isimlerini herkes bilir. Örneğin Ulusoy, Varan Turizm, Metro seyahat gibi.. Peki herkes bu otobüs firmalarını mı kullanıyor, veya her tarafa bu şirketlerle ulaşım sağlamak mümkün mü?

Maalesef bir çok yere bu firmalarla ulaşamazsınız. İşte bu yüzden, Türkiye'de neredeyse her ilin ve her ilçenin kendi bağrından çıkan ve köklü bir geçmişe sahip olan otobüs şirketleri bulunuyor. Belki o ilde veya ilçede değilsek bu şirketleri hiç duymadık ama emin olun, buralara gitmeniz gerektiğinde hepsini öğreneceksiniz. Oraların yerel halkının yıllardır gözdesi olan bu otobüs firmaları aynı zamanda halkın her ihtiyacında yanındadır ve çok iyi bilinirler. 

Terminalim sitesinde şu il ve ilçelerin yerel otobüs firmalarının biletlerini alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz;

Terminalim sitesinde aşağıdaki il ve ilçelerin yerel otobüs firmalarının biletlerini alabilir veya rezervasyon yaptırabilir, sefer sorgularını online olarak yapabilirsiniz;

Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Tekirdağ, Tokat, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak

Yeni yorum ekle