Otobüs Uçak Biletleri

Adıyaman Gülaras Online Otobüs Bileti Al

Adıyaman Gülaras Otobüs Bileti Al

Adıyaman'ın önde gelen otobüs firmalarından Gülaras Turizm'in bilet rezervasyonu ve bilet alma işlemlerini online olarak sitemizden yapabilirsiniz.

Adıyaman Gülaras Turizm firmasının bütün araçları 2011 yılına ait. Gülaras Turizm yenilikçi ve altyapıya yatırım yapan anlayışıyla dikkat çekiyor.

Firmanın, bütün araçlarında koltuk arkası tv özelliği bulunmakta.

Kuruluşu 20 yılı geçen firmada Neoplan Starliner, Travego 2011 ve Mercedes marka otobüslerle hizmet verilmekte. Aynı zamanda firmanın otobüslerinde wi-fi hizmeti de bulunmakta.

Gülaras otobüs şirketinin Ankara, Mersin, İstanbul, Malatya, Kahta, Bodrum, Denizli, İzmir, İzmit, Kayseri, Kahramanmaraş, Mersin, Nazilli, Rize, Samsun, Urfa, Diyarbakır, Eskişehir, Erzincan, Bursa, Batman, Gümüşhane, Osmaniye’ye ve daha birçok hatta seferleri bulunmakta.

Adıyaman Gülaras turizm firmasının iletişim telefonu 444 34 02 olup Türkiye’nin her yerinden sorularınız olması durumunda ulaşabilirsiniz.

Türkiye çapında Gülaras Seyahat şubeleri aracığı ile de aktif bir şekilde hizmet vermekte. Gölbaşı, Aşti, Harem, Esenler vb. birçok yerde şubelerine ulaşabilirsiniz.

Firmanın bilet fiyatları kullanıcılar lehine belirlenmektedir.

Adıyaman Gülaras Turizm Bilet Al

Adıyaman Gülaras Turizmin otobüs biletlerini online olarak almak için Terminalim.Com sitemizden gideceğiniz güzargahı ve tarihi girerek o tarihte aktif olan firmaların arasından Gülaras Turizmin seferlerinden size uygun olan saattekini seçip yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Gülaras Turizmin bileti yoksa farklı otobüs firmalarının biletlerini de alabilirsiniz.

İstanbul için bilet bulamaz iseniz seçeneklerden “Istanbul “ ve “İstanbul Anadolu” seçeneklerini ayrı ayrı girerek tekrar arama yapmanızı tavsiye ederiz.

Gülaras Turizm hakkındaki görüşlerinizi ve yolculuk deneyiminizi aşağıdaki yorumlar bölümüne girerseniz, bu firma ile seyahat edecek olan yolcular sizin deneyimlerinizden de faydalanabilirler.

Adıyaman Gülaras Seyahat hakkındaki yorumlarınızı aşağıya yazarak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Adıyaman ve Turizm

Peki Adıyaman’da nerelere gitmeli, nereleri görmeli?

Tabii ki Nemrut Dağı’na çıkıp o muhteşem heykelleri ve manzarayı görmek, illa ki güneşin doğumuna tanık olmak lazım.

Nemrut’un yanında Adıyaman’da Mansur Kalesi, Yeni Kale ve Gerger Kalesi, Perre antik kenti ve Kaya mezarları, Haydaran ve Turuş Kaya mezarları, Palanlı Mağarası görülmeden dönülmeyecek yerler arasında. Tabii bu kadar yer gezilirken aç açına gezilmez, Adıyaman’ın muhteşem mutfağını tadınca gezmekten çok oturup yemek yeme riski de var, aman dikkat diyoruz :))

Mutlu geziler, güzel seyahatler...

Yeni yorum ekle