Otobüs Uçak Biletleri

Aksu Turizm Otobüs Bileti Al

Aksu Turizm Otobüs Bileti Al

Kahramanmaraş Aksu Turizm'in online otobüs bileti işlemlerini web sitemizden kolayca yapabilirsiniz.

Güzergahınızı ve tarihinizi seçerek istediğiniz hat üzerindeki firmaları görüp karşılaştırabilir, Aksu Turizmin size uygun bilet fiyatları ve saatleri ile seyahat edebilirsiniz. Aksu Turizm otobüs bilet fiyatları ve seferleri kullanıcıların ihtiyaçları gözetilerek oluşturulmuştur.

Firmanın seferi olan hatlardan bazıları Kahramanmaraş, Adana, Afyon, Akşehir, Alanya, Anamur, Ankara, Antalya, Aydın, Bodrum, Bolu, Çay, Denizli, Erdemli, Ereğli, Erzincan, Fındıklı, Gazipaşa, Gümüşhane, Hopa, İstanbul, İzmir, İzmit, Kadınhanı, Karapınar, Kayseri, Kelkit, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Kütahya, Maçka, Manavgat, Marmaris, Mersin, Mucur, Muğla, Pınarbaşı, Pozantı, Refahiye, Rize, Sakarya, Salihli, Serik, Silfke, Sivas, Tarsus, Taşucu, Trabzon, Turgutlu, Uşak, Yenice'dir.

Firmanın en çok ilgi gören hatları;

Aksu Turizm Adana, Aksu Turizm Mersin, Aksu Turizm İstanbul, Aksu Turizm Ankara

Kahramanmaraş’ta nerelere gitmeli?

Tabii ki önce yolda acıkan karınımızı doyurmaya bakmalı. Bunun için Arap Tava ve Eli Böğründe gibi tava yemekleri yiyebilirsiniz, ayrıca şekerli ve tuzlu olmak üzere iki çeşit Maraş çöreği, bastık ve pestili deneyebilrsiniz. Ve tabii ki Maraş'a özgü usulde yapılan, sumak ekşili paça çorbasını yemeden de olmaz..

Evet, tatlıları yediysek herkesin sabırsızlıkla beklediği dondurmanızı sipariş edebilir, yanında baklava ile taçlandırabilirsiniz. Kahramanmaraş dondurmaları keçi sütü ile oluşturulan benzersiz lezzeti ile sizi bekliyor! Bu lezzete evde devam etmek isterseniz 24 saate kadar dayanan özel paket yapım hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Şehir içinde kapalıçarşı ve müze ziyareti yapabilir, mağara turizmine ilgi duyuyorsanız Direkli Mağara, Bulut Deliği, Döngel ve Savruk mağaralarını gezebilirsiniz. Ayrıca Ekinözü ve Büyük Kızılcık içmelerini de tavsiye ederiz.

Bu güzel seyahat sonrası Aksu Turizm ile yaptığınız otobüs yolculuğunu alttaki yorumlar bölümünde değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca, Aksu turizm müşteri hizmetlerine ulaşmak, iletişim hattından iletişim kurmak, otogar, sevis, güzerhah bilgileri, şubeleri, fiyat listeleri, şube telefon numaraları hakkında bilgi almak isterseniz 444 44 46 telefon numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.  

Yeni yorum ekle