Otobüs Uçak Biletleri

Anadolu Turizm Otobüs Bileti Al

Anadolu Ulaşım Turizm Otobüs Bileti Al

Anadolu Turizm son model otobüsleri ve müşteri konforunu ve güvenliğini ön plana alan yaklaşımı ile fark yaratan bir şirket. Örnek olarak, Anadolu Ulaşım şirketinin şu anda hizmette olan sistemleri ile, yolda olan araçlarının GPRS sistemi ile tam olarak nerede olduklarını online olarak google maps üzerinden görüntüleyebiliyorsunuz. Şüphesiz ki bu sevdiklerinden haber bekleyenler için çok yerinde bir hizmet. Darısı diğer firmaların da başına diyoruz…

Terminalim.Com sitemizden gideceğiniz yolculuğun rotasını ve zamanını seçerek, uygun seçenekleri görüntüleyip hattınızdaki Anadolu Seyahat otobüsünden yerinizi alabilir veya rezervasyon yapabilirsiniz. Anadolu Ulaşım firmasından yer ayırtma durumunda son alım tarihi için size verilen süreyi lütfen dikkatle takip ediniz.

Anadolu Turizm ayrıca sene içinde yaptığı değişik kampanyalı bilet fiyatları ile de dikkat çeken bir işletmedir. Anadolu turizm kampanyaları sizin seyahat tarihinize denk gelirse kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Anadolu Turizm Türkiye içinde birçok rotaya otobüsleriyle ulaşım sağlarken, şehirlerden bir çok semte olan servisleriyle bu hizmetinin kesintisiz olmasını da sağlıyor. Bu güzergah rota ve servis bilgilerinin bazıları şöyle;  Eskişehir –otogar, kızılcıklı- , Kütahya, Uşak, Bilecik, Afyon, Ankara-aşti, Cebeci-, Denizli, Bilecik, İzmir –otogar, güzelyalı, bornova-, Manisa - Turgutlu, Denizli, Gebze, Aydın, Aliağa,  İstanbul- Harem, Ataşehir, Esenler, Maltepe, Beylikdüzü, Dudullu, Cevizli, Beşiktaş, Avcılar- Gebze, Gaziantep, İzmit,  Uşak.

Seyahat edeceğiniz güzergah için kullandığınız Anadolu Turizmin danışma ve sorularınız için iletişim numarası 0850 333 35 64. Bu numaraya Türkiyenin her tarafından ulaşabilirsiniz.

Terminalim size iyi yolculuklar diler. 

Yeni yorum ekle