Otobüs Uçak Biletleri

Balıkesir Uludağ Online Bilet Al

Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Bileti Al

Balıkesir Uludağ Turizm bilet rezervasyon ve satın alma işlemlerinizi online olarak Terminalim.Com'dan yapabilirsiniz.

Rezerve ettiğiniz veya satın aldığınız biletin PNR numarası size gönderilir. Bu PNR numarası ile rezerve ettiğiniz bileti satın alabilir, satın aldığınız bileti iptal edebilir, değiştirebilir veya sonra kullanmak üzere açığa alabilirsiniz.

Balıkesir Uludağ Seyahat'in Bursa’dan Yalova, Antalya ve İstanbul’a karşılıklı seferleri bulunmaktadır.

Balıkesir Uludağ Seyahat geniş servis ağıyla da müşteri memnunniyetini bir adım öteye taşımıştır. Antalya, Aydın, Balıkesir, Bandırma, Bursa, Denizli, Gebze, Isparta, İstanbul Anadolu yakası ve İstanbul Avrupa yakası ve İzmir’de birçok noktaya firmanın servisleri bulunmaktadır.

Özellikle İstanbul’da çok fazla noktadan otogara ulaşımı vardır (Avcılar, Esenler, Kadıköy vb.). Servis ağı ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz şirkete iletişim numaraları vasıtasıyla ulaşabilir, kendilerinden peron no. gibi bilgiler de dahil olmak üzere bilgi alabilirsiniz. Balıkesir Uludağ Turizmin iletişim irtibat telefon numarası 444 22 22 olup bütün Türkiye’den aramalara açıktır.

Balıkesir’de nerelere gidilir?

Balıkesir’i gezmek istiyorsanız tabii iki Balıkesir Uludağ Turizm'le seyahat sizin için uygun seçim. Özellikle Balıkesir Uludağ Seyahat’in bilet fiyatları bunu daha da uygun hale getiriyor. Seyahatinizi hangi mevsimde yaparsanız yapın Ayvalık ve Cunda adası yazın deniziyle, diğer mevsimlerde eşsiz, damak tadına hitap eden yemek ve mezeleriyle ve manzarasıyla mutlaka uğramayı hak ediyor. Biraz tepelerden manzaraya bakmak isterseniz Şeytan Sofrası’na gidebilir, gitmişken şeytanın ayak izi ile o güzel manzara önünde bir poz çektirebilirsiniz.

Ayrıca Kazdağları milli parkı, Edremit, Burhaniye, Altınoluk, illa ki görülmesi gereken yerler arasında. Kazdağlarında Tahtakuşlar köyüne giderseniz etnografik köy müzesi ziyaretçilerini bekliyor. Edremit çevresinde iseniz bolca bulunan ve yöreden çıkan termal sularla hizmet veren tesisleri özellikle kışın gezdiğinizde hem içiniz  ısınacak, hem de şifa bulacaksınız. Kışın gezerken etrafınızda bol bol kivi meyveleri görebilirsiniz, şaşırmayın. Son yıllarda kivi yetiştiriciliği teşviklerle oldukça popüler olmuş durumda. 

Yeni yorum ekle