Otobüs Uçak Biletleri

Ben Turizm Otobüs Bileti Al

Ben Turizm Otobüs Bileti Al

Terminalim ile seyahat yönünüzü ve tarihinizi seçerek o yöne olan bütün seferleri listeleyebilir, buradan Ben Turizm biletlerinizi alabilirsiniz. Gaziantep Ben Seyahat’in seferleri kalmamış ise alternatif firmalar ile yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Sefer sorgularınızı yapabileceğiniz sistemimiz size her türlü kolaylığı sağlamaktadır.

Terminalim’de biletinizi satın alabilir, ayırtabilir, rezervasyon yapabilir, tarihleri buna uygun ise biletinizi değiştirebilirsiniz.

Otobüs biletinizi aldıktan sonra PNR sorgulama ile yapmak istediğiniz değişiklikleri sitemiz Terminalim ile yapabilirsiniz.

Ben Turizm Seyahat

Ben Turizm Seyahat Gaziantep’in öncü firmalarından birisi olarak Türkiye’nin bir çok şehrine seferler düzenlemektedir.  

Şirketin otobüs filosunda Setra ve Travego otobüsleri bulunmaktadır. Ayrıca bir çok şehirde şubeleri bulunan firmanın yazıhaneleri önünden otogarlara servis araçları hizmetleri de mevcuttur.

Ben Turizm ile Adana, Gaziantep, Ankara (Aşti), Antalya, Anamur, Balıkesir, Bilecik, Bodrum, Bozüyük, Ceyhan, Denizle, Didim, Dinar, Düzici, Eskişehir, İstanbul (Esenler, Harem), Eskişehir, Fethiye, Hatay, İzmit, ISparta, İzmir, Kütahya, Mersin, Nazilli, Osmaniye, Sakarya, Söke, Salihli, Silifke, Turgutlu, Uşak, Urfa, Yalova gibi birçok yöne seyahat edebilirsiniz. Firmanın bilet fiyatları ve seferleri kullanıcı odaklı olarak planlanmıştır.

Otobüslerinde uydu yayını ve TV sistemi olan şirket son olarak wi-fi hizmeti ile otobüslerini internet erişimli hale getirmiştir.

TSE hizmet yeterlilik belgesine sahep olan Ben Ulaşım'a danışmak için aramak isterseniz Türkiye’nin bütün noktalarından ve cep telefonundan ulaşabileceğiniz iletişim ve telefon numarası 444 11 27’dir.

Yeni yorum ekle