Otobüs Uçak Biletleri

Best Van Turizm Otobüs Bileti Al

Best Van Turizm Otobüs Bileti Al

Yolculuk etmek istediğiniz güzergahı ve zaman bilgilerinizi girerek Terminalim’den ilgili otobüs firmalarını listeletebilir ve buradan biletinizi alabilirsiniz. Best Van Turizm'in ilgili güzergaha uygun seferi olmaması durumunda lütfen diğer firmalara göz atmayı unutmayınız. Sitemizden aldığınız biletleri PNR no. ile sorgulatabilir ve değişiklik, bilet iptali ve bileti açığa alma işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Rahat Yolculuk

Sloganı “Güleryüzlü Hizmet” olan Best Van Turizm Seyahat firmasının otobüslerinde sigortalı, güvenli ve rahat yolculuk edersiniz. Yolculukta vaktinizi eğlenceli geçimeniz için gazete ve dergiler bulunduran, şehir içi servis hizmeti olan firmada hız sınırlanması kurallarına titizlikle uyan şöförler hizmet vermektedir. Şirketin otobüslerinde uydu yayınlarını izleme imkanınız varken, aynı zamanda mp3 müzik hizmeti ve wi-fi hizmeti de bulunmaktadır.

1989 yılıda kurulan firma Türkiye’nin pek çok yerine seferler düzenlemektedir. Ayrıyeten son dönemde Irak, İran ve Gürcistan’a da seferlere başlamışlardır. Firmanın gerekli bütün belgeleri tam olup işlerini titizlikle yapmaktadırlar.

Firmanın şubelerinden bir çok yerde otogara servis hizmeti bulunmaktadır. Böylelikle ulaşım güzergahı sizin için çok daha kolay bir hale gelmektedir.

Best Van Turizm Seyahat ile otobüs yolculuğu yapabileceğiniz şehirlerin bazıları Adana (Atilla Altıkat), Afyon (Park, Ambar yolu), Ağrı, Ankara (Kızılay, Batıkent, Demetevler, Dutluk), Antalya (Çaklakara, Muratpaşa, Uncak, Artvin, Aydın (Söke, Nazilli), Balıkesir, Bingöl (Solhan), Bitlis (Rahve, Güroymak, Tatvan, Hizan, Ahlat), Bursa (İnegöl), Denizli, Diyarbakır, (Dağkapı, Kuruçeşme, Bismil), Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir,  Konya, Malatya, Mardin, Muğla (Bodrum, Turgut Reis, Fethiye, Milas), Rize, Sakarya, Siirt, Trabzon, Şanlıurfa, Van, Aksaray, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Silopi, Osmaniye’dir. Bu güzergahlar ve daha fazlası için lütfen sefer araması yapınız.

Ayrıca firmanın Batum ve Erbil seferleri de bulunmaktadır.

Best Van Turizm Seyahat ile iletişim kurmak için telefon numarası 0432 215 56 56’dır. Bu numaraya sabit ve cep telefonlarınızdan ulaşabilirsiniz.

Yeni yorum ekle