Otobüs Uçak Biletleri

Çayırağası VIP Turizm Otobüs Bileti

Çayırağası VIP Turizm Otobüs Bileti Al

Çayırağası Vip Turizm Seyahat firması Gaziantepin ilk toplu taşıma firmalarından birisidir. Firmanın biletlerini almak için Terminalim sitemize girerek gideceğiniz yönü ve tarihleri seçip ilgili hattaki uygun seferleri görerek otobüs biletinizi alabilirsiniz. Çayırağası VIP Turizm ile ilgili bütün online işlemlerinizi Terminalim ile yapabilirsiniz. Bilet aldığınızda size verilen PNR numarası ile seyahat zamanınıza vakit varsa biletinizi değiştirebilir veya açığa alıp başka bir hatta bilet değişikliği yapabilirsiniz.

Çayırağası Turizm ile Gaziantep, Kilis ve İstanbul’dan Gaziantep, Mersin, Bursa, Antalya, İzmir, İstanbul, Ankara, Mersin, Bursa’ya otobüs seferleri yapılmaktadır. Bir çok şehirde yazıhaneleri bulunan Çayırağası Seyahat’e ulaşmak isteyen yolcularımız 444 00 27 no’lu telefona cep telefonlarından ve sabit numaralardan ulaşabilirler.

Firmanın Aksaray, Akşehir, Bolu, Seydişehir, Kula ve Ereğli’de dinlenme tesisleri bulunup kesintisiz hizmet anlayışı ile yolcularına konforlu bir yolculuk sağlamak için çalışmaktadır. Aynı zamanda Çayırağası turizmin birçok ilde ve ilçede şehir merkezlerinde ve otogarda yazıhanesi bulunmaktadır.

Denizli, Adana, Afyon, Bodrum, Bolu, Denizli, Eskişehir, Edirne, Erzurum, Elazığ, Fethiye, Fatsa, Gebze, Hatay, Konya, Kütahya, Kemer, Kocaeli, Kayseri, Lüleburgaz, Manavgat, Manisa, Nevşehir, Niğde, Nazilli, Osmaniye, Ordu, Sakarya, Sivas, Tokat, Uşak, Urfa ve Van’a seyahat etmek isteyen yolcularımız bu hatlarda Çayırağası bileti yoksa sitemizden başka firmaların seferlerine bakarak kendilerine uygun otobüsleri seçerek yolculuklarını yapabilirler.

Gaziantep’te nerelere gitmeli?

Çayırağası VIP Turizm Seyahat ile Gaziantep’e gidip gezerseniz öncelikle mutlaka ilin lezzetli ve eşsiz mutfağından tatmanızı öneririz. Ve ilde Erikçe Kent ormanı, gezegenevi bilim merkezi, Allaben göleti, Hayvanat ve Botanik bahçesi modern zamanın gezilecek yerleri. Biraz da tarih solumak isteyenlere şehirde bolca bulunan tarihi hanları gezmelerini öneririz. Bunlardan öne çıkanları Anadolu Han, Tütün Han, Yemiş Maarif Han, Şire Han ve Tuz Han'dır…

Yeni yorum ekle