Otobüs Uçak Biletleri

Cesur Bingöl Seyahat Otobüs Bileti

Cesur Bingöl Seyahat Otobüs Bileti Al

Lütfen gideceğiniz hattı seçiniz, seyahat zamanınızı belirleyip işaretleyiniz ve arama yapınız. Gideceğiniz güzergahta size uygun olan otobüsü işaretleyerek koltuk seçerek otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Terminalim sitesinde aynı zamanda yolculuk biletinizi rezerve de edebilirsiniz. Aldığınız bilette değişiklik yapmak istiyorsanız PNR arama bölümünden bilet bilgilerinize ulaşarak biletinizi değiştirebilir veya sonra kullanmak üzere açığa alabilirsiniz.

Cesur Bingöl Seyahat ile Adana, Ankara, Ağrı, Antep, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Elazığ, Gaziantep, Hatay, İskenderun, İzmir, İstanbul, Kahramanmaraş, Kars, Kayseri, Malatya, Mardin, Mersin, Osmaniye, Rize’ye yolculuk edebilirsiniz. Arama yaptığınız yolda o günde Cesur Bingöl Seyahat’in uygun seferi yok ise diğer otobüs firmalarının uygun seferlerine de bakıp ona göre seçim yapmanızı tavsiye ederiz.

Cesur Bingöl seyahat modern otobüsleri ve güleryüzlü personeli ile hizmet vermektedir. Cesur Bingöl Turizm ile yaptığınız yolculuk sonrası buraya görüş ve önerilerinizi, eleştirilerinizi yazabilirsiniz. Bu sayede bu firmayı ilk kez kullanacak olanlara yol göstermiş olursunuz.

Cesur Bingöl Turizm Seyahat firmasına ulaşmak isterseniz, her taraftan arayabileceğiniz iletişim ve irtibat numarası 444 23 12’dir.

Bingöl’de nerelere gitmeli?

Bingöl’e gezmeye gitmek isterseniz karayolu seçeneklerden birisi. Uçak seyahati istiyorsanız Bingöl havaalanına uçabilirsiniz. Ya da en yakında bulunan Muş, Elazığ veya Diyarbakır illerine gidip oradan buraya aktarma yapmanız gerekiyor. 

Bingöl’ün yüzen adaları

Bingöl için de, Türkiye için de çok önemli olan yüzen adaları mutlaka görmelisiniz. Hatta sırf bunun için bile oraya gitmek gerekmez mi? Bingöl – Solhan yolunda olan Aksakal Gölünde  Yüzen ada bulunmaktadır. Bu göl bir krater gölüdür, çok derin olan bu gölde hareketli üç adet ada vardır. Üstüne binildiği zaman bir sandal gibi hareket edebilen bu adalarda dişbudak ve bodur ağaçları vardır. Adaların toprağı bitkilerin kökleriyle tamamiyle sarmalanmıştır.

Bingöl mutfağını da oraya gitmişken tatmak gerekiyor, Gömme, Şirin, Keşkek, Tutmaç’ı denemenizi tavsiye ederiz. Biraz da ağzımız tatlansın derseniz yörenin silki baklavası, dolanger’i ve Burma kadayıfı hayli ünlü.

Bingöl’de tarihi eserler olarak Kiğı kalesi ve camisi bulunmaktadır.

Ağustos sonu ve Eylül başında buraya giderseniz yöresel at yarışlarını da izleyebilirsiniz.

Yeni yorum ekle