Otobüs Uçak Biletleri

Dadaş Turizm Otobüs Bileti Al

Dadaş Turizm Otobüs Bileti Al

Erzurum Dadaş Turizm Seyahat 1973’den bu yana faaliyet gösteren, sektörün önemli ve öncü firmalarındandır. Dadaş Turizm otobüs seferlerini kullanmak istiyorsanız lütfen güzergah bilgilerinizi girerek ve tarih bilgisini girerek Terminalim ile arama yapınız. Uygun seferlerden size en çok hitap edeni seçiniz. Sitemizden otobüs biletleri ile ilgili her türlü online işlemi yapabilirsiniz. Bu işlemler otobüs bileti satın alma, rezervasyon, satın alınan veya rezerve edilen bileti açığa alma, tarih değiştirme ve iade işlemidir. İade işlemleri firmadan firmaya farklılık göstermektedir, bu yüzden rezervasyon yaparken ve bilet alırken lütfen size sunulan bilgileri dikkatlice okuyunuz.

Satın alma veya rezervasyon işleminizde mobil telefonunuza ve email adresinize biletinizin PNR numarası gelecektir. Bu numarayı kaybetmeyiniz, sonrasında yapacağınız her türlü işlemde bu Numara kullanılacaktır. Otobüse binerken de yine aynı PNR numarasnızı kullanacaksınız.

Dadaş Turizm ile seyahat edebileceğiniz güzergahlar arasında Ankara, Adana, Aksaray, Bursa, Balıkesir, Düzce, Diyarbakır, Erzurum, Erzincan Eskişehir, Gebze, Gaziantep, Hatay, İzmir, İstanbul, İzmit, Kayseri, Konya, Mersin, Malatya, Masnisa, Nazilli, Nevşehir, Niğde, Pasinler, Refahiye, Sivas, Salihli, Söke, Sakarya, Tarsus, Trabzon, Uşak, Yalova, Yozgat bulunmaktadır. Güzergah ve zamana göre oynamalar olabilir, bu yüzden arama yaptığınız hatta Dadaş turizmin otobüsleri müsait değilse diğer firmalara bakmanızı öneririz.

Yoğun bir dönemde bilet alıyorsanız ve otobüs seçenekleri tükendiyse Erzurum’a uçakla da gidebilirsiniz. Bunun için lütfen sitemizin uçak biletleri bölümünden arama yapınız. Uçak biletleri için de aynı şekilde size işlem için PNR numarası verilecektir.

Erzurum Dadaş turizm ile seyahat yaptıktan sonra görüşlerinizi ve yolculuk deneyiminizi aşağıdaki yorumlar bölümü vasıtası ile paylaşabilirsiniz. Deneyimlerinizle yol gösterici olabilirsiniz. Bilet fiyatları sizce nasıl, personelin hizmetinden memnun kaldınız mı, tesisler temiz mi, hepsini değerlendirebilirsiniz.

Dadaş turizm ile iletişime geçmek, yazıhaneleri, otogar şubeleri, servis hizmetleri ile ilgili bilgi almak isterseniz tüm Türkiye’den ulaşabileceğiniz iletişim telefon numarası 444 25 00’dır. 

Yeni yorum ekle