Otobüs Uçak Biletleri

Esadaş Online Bilet

Esadaş Online Bilet

1983 yılında Erzurum’da kurulan Esadaş Turizm Türkiye’nin sayılı işletmelerindendir.  Türkiyenin üçte ikisini kapsayan ulaşım ağı ile çok kullanılan bir marka olan Esadaş Turizmin hizmet verdiği otobüslerin tamamı Mercedes Travego’dur.

Esadaş Turizm otobüsleri ile Adana, afyon, Akçaabat, Akıncılar, Aksaray, Akşehir, Amasya, Ankara, Antalya, Araklı, Ardahan, Aşkale, Aydın, Balıkesir, Bayburt, Beşikdüzü, Beyşehir, Bingöl, Bolu, Bucak, Bulancak, Burdur, Bursa, Ceyhan, Çarşamba, Çat, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Dörtyol, Düzce, Düziçi, Elazığ, Erbaa, Erzin, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Fatsa, Gaziantep, Gebze, Giresun, Gölbaşı, Gölcük, Göle, Görele, Gümüşhane, Hatay, Hınıs, Ilıca, Isparta, İkizdere, İnegöl, İskenderun, İspir, İstanbul, İyidereköprü, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Karaçoban, Karakoçan, Karamürsel, Karayazı, Karlıova, Kayseri, Kırıkhan, Kırıkkale, Konya, Kovancılar, Kumlu, Maden, Malatya, Manavgat, Manisa, Mercan, Mersin, Merzifon, Narman, Nazilli, Nevşehir, Niğde, Of, Oltu, Olur, Ordu, Orhangazi, Osmaniye, Pazaryolu, Payas, Refahiye, Reyhanlı, Rize, Sakarya, Salihli, Samsun, Serik, Sivas, Siverek, Sorgun, Sultanbeyli, Suluova, Suruç, Susurluk, Suşehri, Sumene, Şanlıurfa, Şarkikaraağ, Tarsus, Tercan, Terme, Tirebolu, Tortum, Torul, Trabzon, Turgutlu, Uşak, Ünye, Vakfıkebir, Yalova, Yozgat’a gidebilirsiniz. Aynı zamanda bu il ve ilçelerdeki otogar, terminal ve merkezlerde firmanın yazıhaneleri bulunmaktadır. Yazıhaneler vasıtası ile firmanın servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. 

Terminalim sitesi ile sefer sorgulatarak istediğiniz ve koşulları size uygun olan seferi seçerek Esadaş firmasından otobüs biletinizi alabilirsiniz. Online olarak bilet alabileceğiniz gibi, sitemiz ile bilet rezervasyonu yapabilir, veya aldığınız biletin PNR kodunu girerek biletinizi iptal edebilir, açığa alabilir ve tarih değişikliği yapabilirsiniz.

Bazen ise seferler çok yoğun oluyor ve hiç yer bulunmayabiliyor. O zaman havayolu seçeneklerini de araştırmanızı tavsiye ederiz. Orada da başarılı olamadıysanız yakın bir merkeze gidip oradan aktarma seferlerini araştırabilirsiniz.

Erzurum’da nerelere gidilir

Erzurum’da mutlaka çifte minareye gitmeli ve adet olduğu üzere o güzelim mavi çinili minareler ile bir poz verip albümünüze bunu eklemelisiniz. Ayrıca çarşı içinde güzel bir Çağ kebabı ile başarılı geziniz için kendinizi ödüllendirip kayak yapmak için Palandöken dağındaki tesislere doğru yola çıkabilirsiniz. Dönüşte de mutlaka Atatürk evine uğramanızı tavsiye ederiz. Ayrıca Erzurumda Tortum Şelalesi ve Tortum gölü de görülecek yerler arasında.

Yeni yorum ekle