Otobüs Uçak Biletleri

Gülen Turizm Otobüs Bileti Al

Gülen Turizm Otobüs Bileti Al

Yozgat merkezli bir Seyahat Turizm firması olan Gülen Turizm Seyahat’in tüm otobüs biletlerini online olarak Terminalim ile satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Biletinizle ile ilgili işlem yaptığınızda mail adresinize ve telefonunuza gelen PNR numarası ile sonrasında da biletleriniz üzerinde sitemiz ile işlem yapabilirsiniz. Yapabileceğiniz işlemler, rezervasyonunuzu satın almaya dönüştürme, satın aldığınız bileti iptal etmek, bileti açığa almak ve başka bilet satın almaktır.

Seyahatlerin yoğun olduğu bayram ve tatil dönemleri için bilet bakıyorsanız ve biletler tükendiyse alternatif firmalara bakabilir ya da yakın bir il veya ilçeye gidip oradan aktarma yapmayı deneyebilirsiniz. Gideceğiniz yere yakın bir havalimanı varsa havayolu seçeneklerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Gülen Turizm Seyahat ile İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Kayseri, Amasya, Aksaray, Çarşamba, Bodrum, Edremit, Denizli, Çorum, Eskişehir, Gebze, İzmit, Kırşehir, Kırıkkale, Milas, Manavgat, Konya, Milas, Sakarya, Nazilli, Samsun, Gebze, Suluova, Söke, Zile, Turhal gibi bir çok şehir ve ilçeden Sorgun ve Yozgat’a otobüs hattı hizmetini sunmaktadır. Sorgun ve Yozgat’tan olan yolculuklarınızda bu şirketi tercih edebilirsiniz.

Yozgat Gülen Turizm Seyahat seferler yürütürken hizmet verdiği otobüsler son model ve yüksek teknolojilidir. Şirket ile servis hizmetleri vs. konularda bilgi almak için irtibat kurmak istiyorsanız İstanbul telefonları 0312 224 08 24, Yozgat iletişim numaraları ise  035421250 10’dur.

Yozgat’ta Nerelere Gidilir?

Yozgat’a giderken mutlaka bilinmesi gereken şey, burası dünya tarihinde önemli bir yere sahip, en eski yerleşim yerlerinden biridir. Etilerin ve Hititlerin zamanında Anadolu’da merkez aldıkları yerlerden biridir. Sonrasında ise Frigler bu alanda hakimiyet sürmüştür.

Sorgun ilçesindeki Ankova harabeleri Hitit tarihinin önemli kalıntılarındandır. Bu harabelerde 5000 senelik eserler bulunmaktadır. Çengeltepe höyüğüne de tarihi bir yolculuk için gitmenizi tavsiye ederiz. Yerköy ilçesinde Keçi Kalesi bulunmaktadır. İl merkezine 5 km. mesafedeki Çamlık ise milli parktır. Bol sulak alanlara sahip yemyeşil bir bölgedir. Ayrıca, Sarıkaya ilçesinde kaplıcalar bulunmaktadır. Burada güzel bir dinlenme yolculara iyi gelebilir. Kaplıcalarla ilgiliyseniz, Akdağmadeni ilçesine bağlı Karadikmen köyünde de yalnızca suları içilen kaplıca suları bulunmaktadır. Yine Sorgun’da yeşilova ılıcası vardır, buradaki tesislerden de faydalanabilirsiniz. 

Yeni yorum ekle