Otobüs Uçak Biletleri

Has Bingöl Otobüs Bileti Al

Has Bingöl Otobüs Bileti Al

Bingöl merkezli kurulan Has Bingöl Turizm ve Seyahat firmasının bütün seferlerini Terminalim sitesi ile sorgulatıp listeleyebilir ve online olarak biletlerini firmamızdan satın alabilirsiniz. Online işlem platformu Terminalim bunun için sizden ek bir ücret almaz. Bulunduğunuz her yerden gideceğiniz güzergah ve tarihteki bütün otobüs firmalarını online olarak karışılıklı görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede firmaların otobüs konforunu, bilet fiyatlarını, sefer saatlerini listelenmiş bir şekilde görebilirsiniz. Bu size seçme ve sizin için en uygun sefere ulaşma imkanı sağlar, otobüs içinde oturacağınız yeri de siz seçersiniz ve konforlu yolculuk için biletinizin PNR numarası hem size mesaj olarak, hem de mail olarak gelir. Bu PNR numarası ile sonradan biletinizi iptal edebilir, açığa alıp tarihini değiştirebilir, ve ihtiyacınız olan işlemi yapabilirsiniz. Has Bingöl Turizm bilet fiyatları, yolcuların haklarını gözetecek şekilde fiyatlandırılmıştır. Has Bingöl Turizm online bilet hizmeti ile her geçen gün hizmeti kalitesini daha da artıran bir firmadır.

Has Bingöl turizm seferleri sizin baktığınız tarihler içinde size uygun değilse alternatifi firmalara da göz atabilirsiniz. Yoğun olan bir zamansa ve biletler tükendi ise yakın bir merkezden aktarma seçeneklerine bakabilirsiniz.

Has Bingöl Turizm online bilet alarak bir çok yerden Bingöl’e seyahat edebilirsiniz. Adana, Ağrı, Alanya, Ankara, Ardahan, Antakya, Antep, Bursa, Bayburt, Diyarbakır, Erzurum, Elazıg, Gaziantep, Griesun, Gebze, Hatay, İzmir, İskenderun, İstanbul İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Kars, Kayseri, Mersin, Malatya, Maraş, Osmaniye, Rize, Samsun, Trabzon, Tarsus, Urfa’dan seferleri olan firmanın bir çok ilde semtlerde ve otogarlarda yazıhanesi ve servis hizmetleri bulunmaktadır. Harem ve Esenler’de otogarda Has Bingöl Turizm yazıhanelerine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda firma ile telefon ile iletişim kurmak, servis bilgileri ve peron no. sormak istiyorsanız Türkiye’nin her yerinden 444 22 12 no.lu telefondan irtibata geçebilirsiniz.

Bingöl’de nerelere gidilir

Bingöl’ün yöresel yemeklerini oralara kadar gitmişken tatmanız yerinde olur. Gömme, Tutmaç, Şirin ve Keşkek basilica yöresel yemeklerin isimleri. Ayrıca bölge köfte ve turşularıyla da meşhur, tatlı lorak da kadayıf, baklava ve zerde öne çıkıyor.

Dünyada nadir görülen Yüzen Adalar ülkemizde yalnızca Bingöl’de bulunmaktadır. Solhan ilçesi Hanzarşah köyündeki Aksakal Gölüne mutlaka gitmelisiniz. Göl içinde üç adet yüzen ada vardır. Adalar birbirinden bağımsız olarak hareket etmektedir. Adaların toprakları bitki kökleri ile sarılmıştır. Bir krater gölü olan gölün yaklaşık 50 metre derinliğinde, yani hayli derin olduğu sanılıyor.

Ayrıca bölgede tarihi yerleri gezmek isterseniz Kral kızı kalesi ve Sentarius Kalesi bulunmakta.

Yeni yorum ekle