Otobüs Uçak Biletleri

Online Otobüs Bileti Al

online bilet terminalim

online otobüs bileti al

Online Otobüs Bileti

Türkiye içinde faaliyet gösteren ve otobüs seferleri yapan şirketlerin bir çoğunun biletlerini sitemiz Terminalim ile karşılaştırmalı olarak görebilir, biletinizi online olarak alabilir, rezervasyon yapabilirsiniz.

Terminalim bu hizmetler için ekstra bir komisyon almaz. Karşılaştırmalı bilet hizmeti ve detaylı otobüs bilgileri ile bulunduğunuz her yerden online olarak kendinize ve sevdiklerinize bilet alabilirsiniz.

Bilet almak mı istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz.

Seyahatinizi gerçekleştireceğiniz zamanı seçin, nereden nereye gitmek istiyorsanız işaretleyin ve bütün seçenekleri görerek tercihinizi yapın, biletinizi alın.

OTOBÜS FİRMALARI

Terminalim sitemiz ile  online olarak otobüs bileti alabileceğiniz çok fazla şirket bulunmaktadır. Bunların bir kısmını şöyle sıralayabiliriz: 

Üstün Erçelik, Varan Turizm, Yeni Adana Seyahat, Yeni Aksaray, Yeni Diyarbakır, Yeşil Aksaray, Yeşil Artvin, Zaman Turizm, Adıyaman Gülaras, Adıyaman Mutlu, Batı Antalya Seyahat, Ben Turizm, Best Van Turizm, Can Barış Turizm, Cesur Bingöl, Cizre Nuh, Çorum Lider Anatolia Turizm, Çankırı Güven, Çayırağası, Çorum Seyahat, Dadaş Turizm, Devran Turizm, Köksallar Seyahat, Gülen Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Has Bingöl, Has Diyarbakır, Hedef Turizm, Huzur Turizm, Ak Turizm, Aksaray Birlik Turizm, Aksu Turizm, Anadolu Turizm, Balıkesir Uludağ Turizm, Isparta Petrol, İnan Turizm, İnci Turizm, İpek Turizm, İsmail Ayaz, İzmit Seyahat, Jet Turizm, Kahta Petrol, Kamil Koç, Kanberoğlu TurizmKent Turizm, Koç Ardahan, Kütahya Astur, Kütahyalılar, Lider Adana, Lüks Afşınlılar, Lüks Erova Turizm, Lüks Gümüşhane, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Lüks Karadeniz, Lüks Mersin, Mermerler Seyahat, Mersin Seyahat, Mersin Vif Turizm, Mersin Villa Seyahat, Nevşehirliler Seyahat, Niğde Aydoğan, Öncü Göreme, Öz Bilecik, Öz Diyarbakır, Öz İspir Turizm, Özen Turizm, Özgül Bafra, Özlem Ardahan, Özlem Diyarbakır, Palandöken Turizm, Seç Turizm, Selçuk Canlar Turizm, Ses Turizm, Doğu Karadeniz, Efetur, Esadaş, Fındıkkale Turizm, Star Batman, Star Diyarbakır, Süha Turizm, Şanal Turizm, Şanlıurfa Astor, Tatlıses Turizm, Tokat Seyahat, Trabzon Süzer Turizm, Tufanbeyli Anadolu Turizm, Ulusoy Turizm, Urfa Seyahat.

Artık otobüs satın almak için terminale, otogara ya da otobüs firmalarının yazıhanelerine gitmenize gerekl kalmadı. Terminalim.com sitemiz tüm otobüs firmalarının onlie bilet işlemlerini kolayca yapmanızı sağlıyor. Sitemizden otobüs seferi araması yaparak otobüs bileti fiyatlarını, otobüs kalkış saatlerini görebilir, size en uygun otobüs sefereini seçip, bilet rezervasyonu ya da bilet alma işleminizi online olarak yapabilirisiniz. Sitemizden yaptığınız online otobüs bileti alma işlemleri için ek bir ücret ödemezsiniz, taşıyıcı otobüs firmalarının belirlediği standart bilet ücreti neyse onu ödersiniz.

Yeni yorum ekle